Być może zastanawiasz się jak przebiega szkolenie na prawo jazdy.
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniższy schemat.

Krok pierwszy
W pierwszym kroku przede wszystkim należy się z nami skontaktować lub odwiedzić nas w biurze Agenta przy ulicy Plac Wolności 9B (pl.), 69-100 Słubice. Później już wszystko pójdzie z górki. 🙂 Na początku wskażemy Ci lekarza medycyny pracy, który wykona niezbędne badania do orzeczenia lekarskiego. Następnie będą potrzebne zdjęcia do Twojego przyszłego prawa jazdy oraz ksero dowodu osobistego lub paszportu. Po uzupełnieniu formalności zgłosisz się do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym i wypełnisz wniosek na podstawie tych dokumentów, a Pani Magda lub Pani Malwina utworzy Twój Profil Kandydata na Kierowcę, tzw. PKK. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy – możemy wspólnie wypełnić wniosek w biurze. Nawet jeżeli nie będziesz miał czasu na formalności, pamiętaj, JESTEŚMY TU DLA CIEBIE i pomożemy od "A" do "Z".
Krok drugi
Jak już masz PKK to wracasz do nas się zapisać na szkolenie. W biurze będzie zawsze czekała na ciebie Iza. Z Izą ustalasz szczegóły szkolenia. Właśnie wtedy otrzymasz od nas materiały szkoleniowe. Z którymi powinieneś się mocno zaprzyjaźnić się. Bardzo fajna książka dzięki której poznasz przepisy, które dotyczą każdego z nas każdego dnia. Dlatego trzeba je znać, żeby bezpiecznie jeździć i egzamin zdać. W siedzibie AGENTA znajduje się bogato wyposażona sala wykładowa. Właśnie tam będziesz uczęszczać na wykłady. Posiadamy również symulator jazdy z którego będziesz do woli korzystać w godzinach otwarcia biura.
Krok trzeci
Rozpoczynamy szkolenie teoretyczne, dzięki któremu zrozumiesz przepisy ruchu drogowego. Szkolenie odbywa się codziennie, startujemy o godzinie 17;00. Chyba, że grupa ustali inaczej. Wszystko zależy od Was. Staramy się być dla Was bardzo elastyczni. Zawsze dostosujemy się do waszych potrzeb. Wykłady prowadzi Oskar. Bardzo merytorycznie. Bez lania wody. Właśnie wtedy zacznij zadawać pytania. Aktywny udział w szkoleniu pomoże to Tobie szybciej zrozumieć przepisy. Pamiętaj! Przepisów nie ucz się na pamięć. W sposób logiczny wytłumaczymy o co chodzi. To takie proste.
Krok czwarty
Czas na szkolenie praktyczne, które polega na łączeniu teorii z praktyką. Do 5 godzin jesteśmy w stanie Ciebie przygotować do szkolenia docelowego w Gorzowie. Poznasz anatomię auta. Nauczysz się ruszać. Poznasz również właściwe techniki kierowania. Pojedziesz na plac manewrowy, wzniesienie. Jak już poczujesz się bezpiecznie to ze Słubickiej Strefy Ekonomicznej pojedziemy na miasto. Chyba, że już potrafisz jeździć wtedy do Gorzowa pojedziemy szybciej. Pamiętaj, że w AGENCIE każdego kursanta traktujemy indywidualnie. Również godziny szkoleń dopasujemy do Twojej pracy. Do Gorzowa wyjeżdżamy o 6:00 jak i o 15:00. Zawsze wrócisz po 6 godzinach.
Krok piąty
Szkolenie w Gorzowie do którego zawsze jedzie tylko dwóch kursantów. No chyba, że ktoś ma egzamin, pomagamy tam dotrzeć. Wyjeździcie po trzy godziny. Przykładowo wyjazd jest o 8:00 to powrót o 14:00 Zawsze przed wyjazdem do Gorzowa pojedziesz na nasz plac manewrowy ćwiczyć łuk. Dzięki unikalnemu SYSTEMOWI SZKOLENIOWEMU jaki stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Szkolenie jest bardzo efektywne i spójne. Czyli jak zmienisz instruktora to nasz specjalista będzie wiedział co ma robić. U nas jest możliwość przejechania się różnymi autami. Jak poczujesz się na siłach to przechodzisz dodatkowo szkolenie na TALERZU STEWARTA. Godziny wyjazdów zawsze dostosujemy do Twoich potrzeb.
Krok szósty
Egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny. Jest koniecznością ponieważ poczujesz się jak na egzaminie właściwym. Później szybciej poradzisz sobie z emocjami. Zdajesz egzamin i musisz się udać znowu do Satrostwa w celu uiszczenia opłaty za Twoje prawo jazdy. Po tygodniu odbierasz swój wymarzony dokument i zaczynasz samodzielnie jeździć. Natomiast to nie koniec współpracy z nami. Tylko u nas masz możliwość poszerzenia swoich kompetencji kierowcy na TROLEJACH. Czyli symulacja poślizgu. Bardzo nam zależy na bezpieczeństwie, dlatego w ramach podziękowania za współpracę. Otrzymujesz od nas godzinę szkolenia na TROLEJACH gratis!!!

PRAWO JAZDY JEST DLA KAŻDEGO

Może tak sobie czasem myślisz, prawo jazdy nie jest dla mnie. Prowadzenie auta jest trudne. Moje pytanie... Dlaczego tak myślisz? Może ktoś Tobie to kiedyś próbował wmówić? Czyli wtedy to nie jest Twoje... Wielu naszych kursantów tak myślało zanim świetnymi kierowcami się stali. Natomiast prowadzenie auta jest bardzo proste. Gdyby tak nie było to by się po prostu nie sprzedawały. My tylko ludzie, potrafimy tylko proste rzeczy robić. Wiec zmień swoje przekonanie a cud się stanie....
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
0
nauki i szkoleń
0
Zadowolenia

Najbliższe szkolenia

Najbliższe szkolenie 09.05.2019
Biuro AGENT
Kolejne szkolenie 29.05.2019
Biuro AGENT
Następne szkolenie 27.06.2019
Biuro AGENT
KONTAKT

Cennik

Jednorazowa inwestycja - satysfakcja na całe życie
Szkolenie kat A, A2
wiatr we włosach
1999
  • 30 godzin teorii
  • 20 godzin praktyki
  • możliwa płatność w ratach
Doskonalenie techniki jazdy
Rozwijaj się jako kierowca
120 /1h
  • Szkolenie na Trolejach
  • Talerz Stewarta
  • Próba sir Lancelota
Szkolenie kat B
Niesamowite wrażenia
1999
  • 30 godzin teorii
  • 30 godzin praktyki
  • możliwa płatność w ratach
Szkolenie kat A, A2
dodatkowa godzina jazdy
95
Pakiety kategoria A lub A2 + B
Oszczędzasz 200 zł
3997
Szkolenie kat B
dodatkowa godzina jazdy
70
Tak, chcę zostać kursantem Agenta
Masz pytania?