SZKOLENIE NA PRAWO JAZDY W 6 PROSTYCH KROKACH

DROGA PO PRAWO JAZDY AGENT SZKOŁA SŁUBICE w 6 PROSTYCH KROKACH

Krok pierwszy

W pierwszym kroku przede wszystkim należy się z nami skontaktować lub odwiedzić nasze biuro AGENTA przy ulicy Plac Wolności 9b (pl.), 69-100 Słubice. Później już wszystko pójdzie z górki. ? Na początku wskażemy Ci lekarza medycyny pracy, który wykona niezbędne badania do orzeczenia lekarskiego. Następnie będą potrzebne zdjęcia do Twojego przyszłego prawa jazdy oraz ksero dowodu osobistego lub paszportu. Po uzupełnieniu formalności zgłosisz się do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym i wypełnisz wniosek na podstawie tych dokumentów, a Pani Magda lub Pani Malwina utworzy Twój Profil Kandydata na Kierowcę, tzw. PKK. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy – możemy wspólnie wypełnić wniosek w biurze. Nawet jeżeli nie będziesz miał czasu na formalności, pamiętaj, JESTEŚMY TU DLA CIEBIE i pomożemy od „A” do „Z”.

AGENT NAUKA JAZDY SŁUBICE
AGENT Nauka Jazdy: Plac Wolności 9b 69-100 Słubice, Tel. 533 981 956

Krok drugi

Po wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę wracasz do nas by zapisać się na szkolenie. W biurze będzie zawsze czekała na ciebie uśmiechnięta Pani Iza. Z nami ustalasz szczegóły kursu. Właśnie wtedy otrzymasz materiały szkoleniowe, z którymi powinieneś się mocno zaprzyjaźnić. ? Bardzo fajna książka, dzięki której poznasz przepisy ruchu drogowego. Jest to niezbędnik każdego kierowcy, dlatego trzeba go dobrze poznać. Twoje przyszłe bezpieczeństwo i sukces na egzaminie to nasz priorytet. W siedzibie AGENTA znajduje się bogato wyposażona sala wykładowa. Szkolenie rozpoczniesz od uczęszczania na wykłady.

Nasze biuro jest dla Was otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. ZAPRASZAMY! ?

Krok trzeci

Rozpoczynamy szkolenie teoretyczne, dzięki któremu zrozumiesz przepisy ruchu drogowego. Szkolenie odbywa się codziennie. Startujemy o godzinie 17;00. Chyba, że grupa ustali inaczej. Staramy się być bardzo elastyczni. Zawsze dostosujemy się do Waszych potrzeb. Wykłady prowadzi Iwona. Stawiamy na konkrety. Bez lania wody. Właśnie wtedy zacznij zadawać pytania. Aktywny udział w szkoleniu pomoże Ci szybciej zrozumieć ruch drogowy. Przepisów nie ucz się jednak na pamięć. W sposób logiczny i intuicyjny wytłumaczymy wszystkie niuanse. To takie proste.

Iwona, jedyna kobieta instruktor w naszym mieście, zajmuje się szkoleniami praktycznymi z kat. B, jak również prowadzi zajęcia teoretyczne.

Krok czwarty

Czas na szkolenie praktyczne, które pozwoli Ci usystematyzować zdobytą wiedzę. Już po 5 jazdach możesz być przygotowany do szkolenia docelowego w Gorzowie! Poznasz anatomię auta. Nauczysz się ruszać. Przysposobisz właściwe techniki kierowania. Pojedziesz na plac manewrowy, wzniesienie. Jak już poczujesz się bezpiecznie, to ze Słubickiej Strefy Ekonomicznej wyruszymy na miasto. Wszystko odbywa się w Twoim tempie. Pamiętaj, że w AGENCIE każdego kursanta traktujemy indywidualnie. Również godziny szkoleń dopasujemy do Twojego grafiku pracy. Do Gorzowa wyruszamy o godz. 6:00, jak i po 15:00 (w okresie zimowym pory mogą ulec zmianie). Do domu wrócisz do 6-7 godzin.

Jako jedyna szkoła nauki jazdy w Słubicach posiadamy plac manewrowy z dwoma łukami.

Krok piąty

Na szkolenie do Gorzowa zawsze dobieramy dwóch kursantów. Wyjątkami stanowią sytuacje, gdy ktoś ma w danym terminie egzamin, wówczas pomagamy mu tam dotrzeć. Każdy kursant ma do wykorzystania po 3 godziny szkoleniowe. Przykładowo, jeżeli wyjazd jest o godz. 8:00, to powrót przypada na godz. 14:00. Przed wyjazdem do Gorzowa ćwiczysz łuk na naszym placu manewrowym. Dzięki unikalnemu SYSTEMOWI SZKOLENIOWEMU, jaki stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie, kurs nauki jazdy jest zawsze efektywny i spójny. Dzięki temu, nawet przy zmianie instruktora, będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Umożliwiamy ćwiczenia różnymi autami. Tylko u nas masz możliwość przejść dodatkowe szkolenie na TALERZU STEWARTA. Godziny wyjazdów zawsze dostosujemy do Twoich potrzeb.

AGENT NAUKA JAZDY SŁUBICE! Obsługujemy teren całego powiatu słubickiego: Górzyca, Ośno Lubuskie, Rzepin. Jeżeli mieszkasz w miejscowości znajdującej się po drodze do Gorzowa Wielkopolskiego – zabierzemy Cię!

Krok szósty

Egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny jest koniecznością. Dzięki niemu zweryfikujesz swoją gotowość i poczujesz się jak na egzaminie właściwym. Później łatwiej poradzisz sobie z emocjami. Po twoim sukcesie ponownie wybierzesz się do Starostwa w celu uiszczenia opłaty za Twoje prawo jazdy. Po tygodniu odbierasz swój wymarzony dokument i zaczynasz samodzielnie jeździć. Gratulujemy!

AGENT NAUKA JAZDY SŁUBICE najszybsza droga do zdobycia prawa jazdy! ??

Skontaktuj się z liderem nauki jazdy w powiecie słubickim -> NAUKA JAZDY POWIAT SŁUBICKI (KLIK!)

Scroll Up