OPINIE O NAS

Tysiące zadowolonych kursantów nie może się mylić!

PRAWO JAZDY JEST DLA KAŻDEGO!

Być może masz wątpliwości. Sądzisz, że prawo jazdy nie jest dla Ciebie, a prowadzenie auta jest zbyt trudne. Nasze pytanie brzmi... Dlaczego tak myślisz? Wielu naszych kursantów współdzieliło Twoje wątpliwości, a później stało się świetnymi kierowcami. Prowadzenie auta jest bardzo proste. Pierwszy krok jest najtrudniejszy. Postaw go z nami! Czas zmienić swoje przekonania i wejść na nowy poziom wolności!

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE ODPOWIEMY!

Z nami szkolenie to czysta przyjemność!

SETKI POZYTYWNYCH OPINI

Dołącz do naszych zadowolonych kursantów już dziś!

 • positive review  Super szkoła i super instruktorzy!????

  Wiktoria Kuziemska Avatar Wiktoria Kuziemska
  9 October 2019

  positive review  Rewelacyjna szkoła.Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Agenta za wsparcie????.Szczególne podziękowania dla Instruktora KUBY za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu oraz za wyrozumiałość podczas kursu????.Chciałabym również podziękować Instruktorowi Oskarowi????. Polecam gorąco ????.

  Karolina Klukiewicz Avatar Karolina Klukiewicz
  2 August 2019

  5 star review  Dziękuję ze muj egzamin w ostatniom sobotę był zdany pozytywnie przez wielką pomoc Kuby 😀 Instruktorzy mają indywidualne podejście do kursanta, polecam <3

  Suru Fox Avatar Suru Fox
  8 June 2017
 • positive review  Szkoła godna szczerego polecenia! Bardzo dobre przygotowanie przez wspaniałych instruktorów, atmosfera zawsze fantastyczna ☺️

  Ola Klamerus Avatar Ola Klamerus
  6 March 2020

  positive review  Gorąco polecam szkole AGENT !!! Chciałam podziękować Oskarowi za świetna naukę, cierpliwość, dobre słowo oraz mega wsparcie ???????????? Na lepszego instruktora nie mogłam trafić, zawsze podniesie na duchu i przede wszystkim wierzy w kursanta. Kazdy dzień jazd zaczynamy z dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem ???? Dziękuje również całemu zespołowi Agent za pomoc i wsparcie, polecam na 100% !!!!!

  Dajana Zuzanna Avatar Dajana Zuzanna
  2 October 2018

  5 star review  Egzamin zdany !!! Kuba bardzo Ci dziękuję !!!

  Justyna Stysia Avatar Justyna Stysia
  26 October 2016
 • positive review  Bardzo Polecam ! Znam osobiście prawie cały zespół, pozostaje w stałym kontakcie, dziękuje i pozdrawiam 🙂

  Jacek Cwierzyk Avatar Jacek Cwierzyk
  24 February 2019

  positive review  Absolutnie zasłużenie najlepsza szkoła jazdy w Słubicach! Instruktorzy na medal – ogromne pokłady cierpliwości, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i fachowe doradztwo. Osobiście mogę polecić Pana Mariusza i Oskara – jazdy z nimi to czysta przyjemność i skarbnica wiedzy o szlifowaniu techniki. Wielkie dzięki i do zobaczenia na drodze! 😀

  Daria Duda Avatar Daria Duda
  4 June 2019

  positive review  Jakość nauki i podejście instruktorów na najwyższym poziomie 🙂 Polecam

  Krzysztof Stiller Avatar Krzysztof Stiller
  20 May 2019
 • positive review  Najlepsza, szkoła i cały zespół w Słubicach i okolicach. Co wyróżnia Agenta? 1. Indywidualne i elastyczne podejście do każdego kursanta. 2. Możliwość wyboru i bezstresowa nauka jazdy z czterema różnymi, najlepszymi instruktorami – Iwona (jedyna instruktorka nauki jazdy w Słubicach) Kuba, Oskar i Pan Mariusz. 3. Niezastąpiona Iza w biurze, która umówi i dostosuje każdy termin godzin nauki jazdy, egzaminu do naszego wolnego czasu. 3. Własny plac manewrowy dostępny dla kursantów o każdej porze. 4. Inne nowatorskie rozwiązania, których nie ma w innych szkołach np. grupy w social media dla kursantów. No i na koniec najważniejsze – w Agencie, wszyscy pracują z wielką pasją i zaangażowaniem i dają z siebie 200% ! 🙂 To wszystko sprawiło, że pomimo tego, że nie miałem w życiu nigdy styczności z samochodem (oprócz nielicznych „podwózek” znajomych) i przeświadczenia, że nigdy nie będę kierowcą bo: 1. Nie mam do tego odpowiednich predyspozycji 2. Prawo jazdy i samochód nie są mi w życiu do niczego potrzebne 3. Jestem zbyt rozkojarzony i nie mam podzielności uwagi to zdałem egzaminy (teoretyczny i praktyczny) za pierwszym podejściem ! 🙂 Jeszcze raz wielkie dzięki i polecam każdemu Agenta, kto chce nie tylko „zdać prawko” ale przede wszystkim nauczyć się prawidłowo i bezpiecznie jeździć.

  Piotrek Nowak Avatar Piotrek Nowak
  13 December 2019

  positive review  Zdecydowanie polecam Słubickie Centrum Nauki Jazdy AGENT! Indywidualne, przyjazne i ludzkie podejście do klienta. Dla instruktora Oskara nie ma pytań (z dziedziny prawa jazdy), na które nie zna odpowiedzi. Jeżeli poza podstawową wiedzą interesuje cię też, jak zachować się podczas poślizgu lub gdy na drogę wejdzie ci jakieś zwierze, czy jak zmienić koło – śmiało! Agent Team zna na te zagadnienia odpowiedź!

  Aśka Beata Oliwia Avatar Aśka Beata Oliwia
  18 March 2019

  5 star review  Super szkoła, pełen profesjonalizm i dbałość o klienta polecam

  Ilona Jurczenko Avatar Ilona Jurczenko
  31 January 2014
 • 5 star review  Perfekcjonisci

  Jacek Szczypior Szczeponik Avatar Jacek Szczypior Szczeponik
  13 July 2017

  5 star review  Najlepsza szkoła jazdy:) Instruktor mily,wyluzowany,o anielskich nerwach:) serdecznie polecam!:)

  Sara Galeziowska Avatar Sara Galeziowska
  27 May 2014

  positive review  Najlepsza Szkoła Jazdy !!!!! Jeszcze raz chciałam podziękować wszystkim instruktorom za świetna naukę,cierpliwość,wsparcie oraz za profesjonalne przygotowanie;egzamin zdany za pierwszym razem ????Iza najlepsza obsługa w recepcji???? Szkoła Agent na ???????????? Polecam w 100% Wielkie dzięki ????

  Ania Piaskowska Avatar Ania Piaskowska
  23 July 2019
 • 5 star review  Polecam !! Najlepsza nauka jazdy ! Super ludzie miła atmosfera ! Instruktorzy o anielskie cierpliwości. Szkoła godna polecenia ????

  Mateusz Gracjasz Avatar Mateusz Gracjasz
  25 January 2017

  5 star review  EGZAMIN ZDANY . KUBA WIELKIE DZIĘKI .

  Teresa Czarnecka Avatar Teresa Czarnecka
  5 May 2016

  5 star review  Super szkoła, wspaniali instruktorzy o anielskiej cierpliwości. Specjaliści od „ciężkich przypadków „. Jeżeli próbowałeś już wszędzie, usłyszałeś, że się nie nadajesz, że nie dasz rady…To bzdura! Z Agentem Ci się uda! Ja sama jestem tego doskonałym przykładem. Polecam!

  Joanna Woźniak Avatar Joanna Woźniak
  10 January 2017
 • 5 star review  Super szkoła, egzamin zdany bez problemu, mili ludzie, wspaniali instruktorzy, elastycznie i bezproblemowo. Jeżdżę już prawie trzy lata bezwypadkowo, dobrze uczą chłopaki!!!

  Anastazja Łysenko Avatar Anastazja Łysenko
  7 December 2013

  positive review  Do Agenta trafiłam z polecenia znajomych i to był najlepszy wybór! ???? Podejście w biurze jest bardzo profesjonalne. Pani Iza zawsze pomoże i znajdzie najbardziej dogodny termin. Instruktorzy świetnie przygotowują do egzaminu, dają mnóstwo cennych wskazówek, są przemili i niesamowicie cierpliwi. Szczególnie dziękuje Iwonie za mega wsparcie mentalne przed egzaminem i podczas jazdy. Szczerze polecam tę szkołę

  Magdalena Malona Avatar Magdalena Malona
  8 March 2020

  5 star review  Przeważnie cały kurs przejezdzilem z instruktorem o imieniu Kuba. Krotko , odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 😉

  Sebastian Owczarz Avatar Sebastian Owczarz
  22 February 2015
 • 5 star review  Polecam serdecznie! Pełen profesjonalizm , nowoczesne samochody �� miła atmosfera i super instruktor KUBA wie jak przygotować zeby zdac :)!

  Mateusz Stefanowicz Avatar Mateusz Stefanowicz
  31 March 2017

  positive review  Profesjonalizm na każdym etapie szkolenia, rzeczowi i wyrozumiali instruktorzy, którzy przykładają się do swojej pracy! Dziękuje każdemu z instruktorów za poświęcony czas i umiejętności, które mi przekazali???? P O L E C A M !!!

  Fedyszyn Tomek Avatar Fedyszyn Tomek
  18 December 2019

  positive review  Polecam, super szkoła, świetni instruktorzy i obsługa, sukces murowany????????

  Rafał Wasilewski Avatar Rafał Wasilewski
  1 March 2019
 • positive review  Dziękuję wszystkim????polecam AGENT ????

  Monika Malecka Avatar Monika Malecka
  12 December 2018

  positive review  Świetna szkoła jazdy, znakomici instruktorzy, dobre przygotowanie do egzaminu. Polecam

  Maciej Kuźmicz Avatar Maciej Kuźmicz
  9 August 2019

  positive review  dzisiaj zdałe super ekipa . Oskar dzieki za przygotowanie polecam super ziomek a pani Iza bardzo miła i pomocna kobietka jesteście super AGENT POLECAM

  Krzysztof Czupryniak Avatar Krzysztof Czupryniak
  8 November 2018
 • positive review  Świetni instruktorzy, którzy potrafią idealnie przygotować do egzaminu. Szkoła na medal! Polecam serdecznie! 🙂 ????????

  Klaudia Kwiecińska Avatar Klaudia Kwiecińska
  22 August 2019

  5 star review  Serdecznie polecam. Miła atmosfera, dobrze przekazana wiedza, świetne przygotowanie do egzaminu. 🙂

  Kamil Oblej Avatar Kamil Oblej
  21 October 2015

  positive review  Serdecznie polecam!!! Najlepsi instruktorzy z odpowiednim podejściem!!!

  Paulina Mieczkowska Avatar Paulina Mieczkowska
  15 November 2019
Scroll Up