OPINIE O NAS

Tysiące zadowolonych kursantów nie może się mylić!

PRAWO JAZDY JEST DLA KAŻDEGO!

Być może masz wątpliwości. Sądzisz, że prawo jazdy nie jest dla Ciebie, a prowadzenie auta jest zbyt trudne. Nasze pytanie brzmi... Dlaczego tak myślisz? Wielu naszych kursantów współdzieliło Twoje wątpliwości, a później stało się świetnymi kierowcami. Prowadzenie auta jest bardzo proste. Pierwszy krok jest najtrudniejszy. Postaw go z nami! Czas zmienić swoje przekonania i wejść na nowy poziom wolności!

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE ODPOWIEMY!

Z nami szkolenie to czysta przyjemność!

SETKI POZYTYWNYCH OPINI

Dołącz do naszych zadowolonych kursantów już dziś!

 • positive review  Godny polecenia!!!!!!

  Maciej Tomasik Avatar Maciej Tomasik
  23 September 2017

  positive review  Najlepsza szkoła! Wspaniali instruktorzy z ogromną ilością cierpliwości i wyrozumiałości, a w biurze zawsze miła atmosfera.☺️ Nie ma lepszego miejsca do nauki jazdy! Zdecydowanie polecam??

  Julia Runiewicz Avatar Julia Runiewicz
  14 October 2019

  positive review  Świetni instruktorzy, którzy potrafią idealnie przygotować do egzaminu. Szkoła na medal! Polecam serdecznie! 🙂 ??

  Klaudia Kwiecińska Avatar Klaudia Kwiecińska
  22 August 2019
 • positive review  Zdane za pierwszym razem, super szkoła, świetni instruktorzy, zwłaszcza Kuba 🙂 Polecam!!!

  Daniel Leonczuk Avatar Daniel Leonczuk
  26 September 2016

  positive review  Polecam serdecznie ! Wszystko na najwyższym poziomie ! Szybko sprawnie i na temat 🙂

  Igor Lebiedziński Avatar Igor Lebiedziński
  22 June 2020

  5 star review  Podziękowania dla calego zespołu Agent Szkoły szkolenia młodych kierowców. Szkoła godna polecenia, instruktorzy wiecznie uśmiechnięci. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Ja polecam Agenta. Naprawde warto wybrać tę szkołę.

  Bartosz Adam Szumski Avatar Bartosz Adam Szumski
  4 January 2018
 • positive review  Polecam !! Najlepsza nauka jazdy ! Super ludzie miła atmosfera ! Instruktorzy o anielskie cierpliwości. Szkoła godna polecenia ?

  Mateusz Gracjasz Avatar Mateusz Gracjasz
  25 January 2017

  positive review  DZIĘKI KUBIE OSKAROWI ORAZ MARIUSZOWI ZA SUPER PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ! ??✌?

  Jacob Nowak Avatar Jacob Nowak
  9 January 2019

  positive review  Świetny instruktor, bardo miły personel i bardzo dobre podejście do kursanta. Polecam

  Martyna Dominik Avatar Martyna Dominik
  24 March 2018
 • positive review  Super miejsce, wspaniali ludzie. Wpadajcie, a nauka jazdy to będzie czysta przyjemność… No i kawkę dostaniecie ???. A po zadanym egzaminie to już tylko ✈️✈️✈️

  Luka Michalski Avatar Luka Michalski
  31 October 2019

  positive review  Dziękuję wszystkim?polecam AGENT ?

  Monika Malecka Avatar Monika Malecka
  12 December 2018

  positive review  Gorąco polecam szkole AGENT !!! Chciałam podziękować Oskarowi za świetna naukę, cierpliwość, dobre słowo oraz mega wsparcie ??? Na lepszego instruktora nie mogłam trafić, zawsze podniesie na duchu i przede wszystkim wierzy w kursanta. Kazdy dzień jazd zaczynamy z dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem ? Dziękuje również całemu zespołowi Agent za pomoc i wsparcie, polecam na 100% !!!!!

  Dajana Zuzanna Avatar Dajana Zuzanna
  2 October 2018
 • positive review  Polecam serdecznie cały zespół a szczególnie Iwonę, profesjonalne podejście jak i najlepsza atmosfera! Kurs i przygotowanie tylko w AGENCIE! ?❤️

  Karolina Stojanovska Avatar Karolina Stojanovska
  16 July 2020

  5 star review  Zdane za pierwszym razem!!. Instruktor Kuba z mega cierpliwością i profesjonalizmem. Wielkie zaangażowanie w chęć nauki kursanta. Nauka z nim bez stresu. DZIĘKI KUBA !!!

  Kasiu La Avatar Kasiu La
  27 April 2017

  positive review  Bardzo dziekuję Kubie za świetne przygotowanie do egzaminu (zdany za pierwszym�) oraz całemu zespołowi Agent. Przyjazna atmosfera, zero stresu, świetne przygotowania do egzaminu. Polecam w 100%.

  Kacper Kawał Avatar Kacper Kawał
  1 May 2018
 • positive review  Polecam Agent . Profesjonalne podejście do kursanta . Pozdrawiam całą ekipę a zwłaszcza Panią Iwonę i Pana Oskara !

  Marcin Modrzejewski Avatar Marcin Modrzejewski
  13 November 2019

  positive review  Świetna szkoła jazdy oraz niesamowici instruktorzy, którzy do zdania egzaminu na prawo jazdy przygotują KAŻDEGO 🙂 polecam serdecznie!

  Anastazja Podsiekajew Avatar Anastazja Podsiekajew
  27 November 2019

  positive review  Najlepsza szkoła jazdy ! Świetna atmosfera z najlepszymi instruktorami. Polecam ?? Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę AGENTA ❤️

  Natalia Orman Avatar Natalia Orman
  2 June 2020
 • positive review  Szczególne podziękowania dla pana Mariusza który ma anielską cierpliwość i zawsze jest uśmiechnięty, dużo mnie nauczył i dzięki któremu właśnie dzisiaj ZDAŁAM EGZAMIN ��� Happy Day!!! Pani Dominika zawsze z chęcią służy pomocą, wsparciem i miłym słowem � AGENT to najlepsza szkoła, polecam na � %

  Kasia Monika Avatar Kasia Monika
  24 May 2017

  positive review  Ogromne podziękowania dla Pana Mariusza który nauczył mnie jeździć. Przesympatyczny człowiek ☺ Polecam wszystkim naukę jazdy w Agencie

  Anna Bulak Avatar Anna Bulak
  31 May 2017

  positive review  Najlepsza szkoła w FSL.Polecam

  Bartek Wesołowski Avatar Bartek Wesołowski
  27 December 2018
 • positive review  Bardzo polecam! Super podejście, super nauka i najlepsi instruktorzy! Dziękuje Kubie i Oskarowi za świetne przygotowanie i super atmosferę podczas nauki!??

  Natalia Fijałkowska Avatar Natalia Fijałkowska
  12 October 2018

  positive review  Pracują tam ludzie którzy b.dobrze uczą. Miła atmosfera i mile będę wspominać całą załogę. Dziękuję przede wszystkim OSKAROWI i IWONCE.Buziaki?

  Magdalena Buczkowska Avatar Magdalena Buczkowska
  6 February 2020

  positive review  Bardzo polecam tę szkołę! Bardzo mili, cierpliwi i zawsze uśmiechnięci instruktorzy. Zawsze miła atmosfera w biurze jak i w samochodzie. Najlepsze miejsce do nauki jazdy. Jak wybierać szkołę nauki jazdy to tylko tą!! ??

  Patrycja Wewiórska Avatar Patrycja Wewiórska
  19 December 2019
 • 5 star review  Serdecznie polecam. Miła atmosfera, dobrze przekazana wiedza, świetne przygotowanie do egzaminu. 🙂

  Kamil Oblej Avatar Kamil Oblej
  21 October 2015

  positive review  Najlepsza Szkoła Jazdy !!!!! Jeszcze raz chciałam podziękować wszystkim instruktorom za świetna naukę,cierpliwość,wsparcie oraz za profesjonalne przygotowanie;egzamin zdany za pierwszym razem ?Iza najlepsza obsługa w recepcji? Szkoła Agent na ??? Polecam w 100% Wielkie dzięki ?

  Ania Piaskowska Avatar Ania Piaskowska
  23 July 2019

  positive review  Cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, przyjazna atmosfera w biurze oraz przede wszystkim dobre przygotowanie.

  Kryspin Donaj Avatar Kryspin Donaj
  3 January 2020
 • positive review  Polecam, super szkoła, świetni instruktorzy i obsługa, sukces murowany??

  Rafał Wasilewski Avatar Rafał Wasilewski
  1 March 2019

  positive review  Szkolenie z Wami to była czysta przyjemność ? !!!! Na dzień dobry Pani Iza…..sympatyczna, miła i uśmiechnięta osoba. Cierpliwie, rzeczowo przedstawiła zasady kursu, a w trakcie jego trwania, pomagała dopasować terminy kolejnych lekcji wg naszych potrzeb oraz dbała abyśmy o nich nie zapomnieli. Dziękuje Pani Izo! ? Sala wykładowa na miejscu. Część teoretyczna trwała pięć dni i była prowadzona przez przesympatycznego instruktora Oskara (o Nim więcej poniżej?). …informację były przekazane w ciekawy sposób, konkretnie, czasem zabawnie, na pewno nie było nudno. Dziękuję instruktorom: Oskarowi, Mariuszowi i Kubie za wielką cierpliwość, instrukcję, porady, miłą atmosferę i zero stresu!!!!? Jednak szczególne podziękowania kieruję w stronę Oskara – Najlepszy Instruktor na świecie!!!!????? Niesamowicie pozytywny człowiek, nieziemsko cierpliwy, spokojny, nie krzyczy? tylko powoduje, że się rozluźniasz i uśmiechasz dzięki czemu łatwiej przyswajasz wszelkie instrukcje i rady!!!! Dziękuje Oskar za pomoc w przełamaniu strachu?, za motywację i zachętę do pracy, za budowanie wiary we własne możliwości, za dobre słowo, za pomoc w walce ze stresem i za to Twoje „spokojnie”…nigdy nie zapomnę!!!!? Cieszę się, że wybrałam szkołę „AGENT”. Wszystkim, którzy się wahają z czystym sumieniem, szczerze polecam!!!! Jeszcze bym sobie pojeździła z Wami na ale cóż…niestety ZDAŁAM!!!! Dziękuję i życzę całej ekipie AGENTA dalszych sukcesów i wszystkiego dobrego!!!!? „Szybka Ola”?

  Aleksandra Żabówka Avatar Aleksandra Żabówka
  18 July 2019

  5 star review  Polecam z całego serca! Jeśli Kuba poradził sobie z moją ciężką osóbką to poradzi sobie z każdym � wszystko sprawnie i konkretnie �

  Kasia Werberg Avatar Kasia Werberg
  12 May 2017
Scroll Up