OPINIE O NAS

Tysiące zadowolonych kursantów nie może się mylić!

PRAWO JAZDY JEST DLA KAŻDEGO!

Być może masz wątpliwości. Sądzisz, że prawo jazdy nie jest dla Ciebie, a prowadzenie auta jest zbyt trudne. Nasze pytanie brzmi... Dlaczego tak myślisz? Wielu naszych kursantów współdzieliło Twoje wątpliwości, a później stało się świetnymi kierowcami. Prowadzenie auta jest bardzo proste. Pierwszy krok jest najtrudniejszy. Postaw go z nami! Czas zmienić swoje przekonania i wejść na nowy poziom wolności!

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE ODPOWIEMY!

Z nami szkolenie to czysta przyjemność!

SETKI POZYTYWNYCH OPINI

Dołącz do naszych zadowolonych kursantów już dziś!

 • positive review  Rewelacyjna szkoła.Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Agenta za wsparcie?.Szczególne podziękowania dla Instruktora KUBY za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu oraz za wyrozumiałość podczas kursu?.Chciałabym również podziękować Instruktorowi Oskarowi?. Polecam gorąco ?.

  Karolina Klukiewicz Avatar Karolina Klukiewicz
  2 August 2019

  positive review  Polecam serdecznie ! Wszystko na najwyższym poziomie ! Szybko sprawnie i na temat 🙂

  Igor Lebiedziński Avatar Igor Lebiedziński
  22 June 2020

  positive review  dzisiaj zdałe super ekipa . Oskar dzieki za przygotowanie polecam super ziomek a pani Iza bardzo miła i pomocna kobietka jesteście super AGENT POLECAM

  Krzysztof Czupryniak Avatar Krzysztof Czupryniak
  8 November 2018
 • positive review  Bardzo polecam tę szkołę! Bardzo mili, cierpliwi i zawsze uśmiechnięci instruktorzy. Zawsze miła atmosfera w biurze jak i w samochodzie. Najlepsze miejsce do nauki jazdy. Jak wybierać szkołę nauki jazdy to tylko tą!! ??

  Patrycja Wewiórska Avatar Patrycja Wewiórska
  19 December 2019

  positive review  Cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, przyjazna atmosfera w biurze oraz przede wszystkim dobre przygotowanie.

  Kryspin Donaj Avatar Kryspin Donaj
  3 January 2020

  positive review  Super szkoła, pełen profesjonalizm i dbałość o klienta polecam

  Ilona Jurczenko Avatar Ilona Jurczenko
  31 January 2014
 • positive review  Świetna szkoła jazdy, znakomici instruktorzy, dobre przygotowanie do egzaminu. Polecam

  Maciej Kuźmicz Avatar Maciej Kuźmicz
  9 August 2019

  positive review  Bardzo dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminów 🙂 Dla Iwonki i dla Oskara wielkie brawa bo dzięki nim mogę cieszyć się prawkiem! Najlepsza szkoła nauki jazdy na świecie ????

  Maja Fabrycka Avatar Maja Fabrycka
  19 May 2020

  positive review  Naprawdę polecam gorąco?. Zostałem potraktowany profesjonalnie przez całą ekipę i chętnie przystąpiłem do kursu prawa jazdy. Dziękuję za pomoc całej ekipie ,oraz każdemu z osobna ,ponieważ bez was nie zdałbym prawa jazdy. Jesteście świetni w tym co robicie i naprawdę, jeżeli będę miał okazję zdawać prawo jazdy na motocykl ,to tylko u was?. Pozdrawiam gorąco z Gniezna i życzę wam wszystkiego najlepszego.

  Jarosław Mrożek Avatar Jarosław Mrożek
  27 January 2020
 • positive review  Świetna szkoła jazdy oraz niesamowici instruktorzy, którzy do zdania egzaminu na prawo jazdy przygotują KAŻDEGO 🙂 polecam serdecznie!

  Anastazja Podsiekajew Avatar Anastazja Podsiekajew
  27 November 2019

  positive review  Polecam 🙂 egzamin zdany. Kuba moim mistrzem 😀

  Patrycja Szary Avatar Patrycja Szary
  1 July 2016

  positive review  Profesjonalizm na każdym etapie szkolenia, rzeczowi i wyrozumiali instruktorzy, którzy przykładają się do swojej pracy! Dziękuje każdemu z instruktorów za poświęcony czas i umiejętności, które mi przekazali? P O L E C A M !!!

  Fedyszyn Tomek Avatar Fedyszyn Tomek
  18 December 2019
 • 5 star review  Perfekcjonisci

  Jacek Szczypior Szczeponik Avatar Jacek Szczypior Szczeponik
  13 July 2017

  positive review  Szkoła godna szczerego polecenia! Bardzo dobre przygotowanie przez wspaniałych instruktorów, atmosfera zawsze fantastyczna ☺️

  Ola Klamerus Avatar Ola Klamerus
  6 March 2020

  positive review  Brakuje słów,by opisać co czułam otrzymując wynik pozytywny z egzaminu praktycznego?Moja przygoda z prawem jazdy zakończyła się sukcesem za co bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Panu Oskarowi.Dziękuję za każde dobre słowo „spokojnie” , świetne porady,owocną naukę,profesjonalną wiedzę i co najwazniejsze zaangażowanie w każdą godzinę jazdy.Życzę każdemu takiego wspaniałego instruktora?.Chciałabym również podziękować Instruktorce Pani Iwonie za wsparcie i cenne rady?Pani Izie za promienny uśmiech i pomoc w ustalaniu dogodnych dla nas godzin jazdy?Polecam Słubickie Centrum Nauki Jazdy Agent !.???

  Iwona Martens Avatar Iwona Martens
  20 August 2019
 • 5 star review  Polecam z całego serca! Jeśli Kuba poradził sobie z moją ciężką osóbką to poradzi sobie z każdym � wszystko sprawnie i konkretnie �

  Kasia Werberg Avatar Kasia Werberg
  12 May 2017

  positive review  Bardzo miła obsługa, dobrze przekazywane informacje. Zdane za pierwszym!! Dziękuję Oskar!!

  Sebastian Kubicki Avatar Sebastian Kubicki
  11 May 2019

  negative review  Pan gdy zapisywale sie na nauke jazdy dal mi ksiazke tylko, bo plyty nie mial . A gdy stwierdzilem ze sie wstrzymam z kursem jazdy to zadzwonilem ze odbiore profil kierowcy zeby nie przepadl przypadkiem . Gdy poszedlem po zwrot tego papierka chcialem tez oddac ksiazke ktora dostalem . I w tedy sie zaczelo ….przyjmie ksiazke pod warunkiem ze jest ok ,jak mu ja podalem to stwierdzil ze to nie taka dostalem i dlaczego nie mam plyty ?dodal . w ten moment odezwala sie pani z nikad ktorej na oczy nie widzialem twierdzac tez ze takiej ksiazki nie dostalem . Zagotowany wyszedlem bo nie na moje sily takie chece !!! Każdemu decyzje pozostawiam ale ja w zyciu nie pojde do szkoly gdzie sie traktuje potencjalnych klientow jak zlodzieji !!! Nie do takiej obslugi klienta przywyklem ….

  Tomasz Bednarski Avatar Tomasz Bednarski
  19 April 2016
 • positive review  Szkolenie z Wami to była czysta przyjemność ? !!!! Na dzień dobry Pani Iza…..sympatyczna, miła i uśmiechnięta osoba. Cierpliwie, rzeczowo przedstawiła zasady kursu, a w trakcie jego trwania, pomagała dopasować terminy kolejnych lekcji wg naszych potrzeb oraz dbała abyśmy o nich nie zapomnieli. Dziękuje Pani Izo! ? Sala wykładowa na miejscu. Część teoretyczna trwała pięć dni i była prowadzona przez przesympatycznego instruktora Oskara (o Nim więcej poniżej?). …informację były przekazane w ciekawy sposób, konkretnie, czasem zabawnie, na pewno nie było nudno. Dziękuję instruktorom: Oskarowi, Mariuszowi i Kubie za wielką cierpliwość, instrukcję, porady, miłą atmosferę i zero stresu!!!!? Jednak szczególne podziękowania kieruję w stronę Oskara – Najlepszy Instruktor na świecie!!!!????? Niesamowicie pozytywny człowiek, nieziemsko cierpliwy, spokojny, nie krzyczy? tylko powoduje, że się rozluźniasz i uśmiechasz dzięki czemu łatwiej przyswajasz wszelkie instrukcje i rady!!!! Dziękuje Oskar za pomoc w przełamaniu strachu?, za motywację i zachętę do pracy, za budowanie wiary we własne możliwości, za dobre słowo, za pomoc w walce ze stresem i za to Twoje „spokojnie”…nigdy nie zapomnę!!!!? Cieszę się, że wybrałam szkołę „AGENT”. Wszystkim, którzy się wahają z czystym sumieniem, szczerze polecam!!!! Jeszcze bym sobie pojeździła z Wami na ale cóż…niestety ZDAŁAM!!!! Dziękuję i życzę całej ekipie AGENTA dalszych sukcesów i wszystkiego dobrego!!!!? „Szybka Ola”?

  Aleksandra Żabówka Avatar Aleksandra Żabówka
  18 July 2019

  positive review  Świetny instruktor, bardo miły personel i bardzo dobre podejście do kursanta. Polecam

  Martyna Dominik Avatar Martyna Dominik
  24 March 2018

  5 star review  Serdecznie polecam. Miła atmosfera, dobrze przekazana wiedza, świetne przygotowanie do egzaminu. 🙂

  Kamil Oblej Avatar Kamil Oblej
  21 October 2015
 • positive review  Zdecydowanie polecam Słubickie Centrum Nauki Jazdy AGENT! Indywidualne, przyjazne i ludzkie podejście do klienta. Dla instruktora Oskara nie ma pytań (z dziedziny prawa jazdy), na które nie zna odpowiedzi. Jeżeli poza podstawową wiedzą interesuje cię też, jak zachować się podczas poślizgu lub gdy na drogę wejdzie ci jakieś zwierze, czy jak zmienić koło – śmiało! Agent Team zna na te zagadnienia odpowiedź!

  Aśka Beata Oliwia Avatar Aśka Beata Oliwia
  18 March 2019

  positive review  Bardzo dziekuję Kubie za świetne przygotowanie do egzaminu (zdany za pierwszym�) oraz całemu zespołowi Agent. Przyjazna atmosfera, zero stresu, świetne przygotowania do egzaminu. Polecam w 100%.

  Kacper Kawał Avatar Kacper Kawał
  1 May 2018

  positive review  Ogromne podziękowania dla Pana Mariusza który nauczył mnie jeździć. Przesympatyczny człowiek ☺ Polecam wszystkim naukę jazdy w Agencie

  Anna Bulak Avatar Anna Bulak
  31 May 2017
 • positive review  Super szkoła i super instruktorzy!?

  Wiktoria Kuziemska Avatar Wiktoria Kuziemska
  9 October 2019

  positive review  Najlepsza szkoła! Wspaniali instruktorzy z ogromną ilością cierpliwości i wyrozumiałości, a w biurze zawsze miła atmosfera.☺️ Nie ma lepszego miejsca do nauki jazdy! Zdecydowanie polecam??

  Julia Runiewicz Avatar Julia Runiewicz
  14 October 2019

  positive review  Absolutnie zasłużenie najlepsza szkoła jazdy w Słubicach! Instruktorzy na medal – ogromne pokłady cierpliwości, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i fachowe doradztwo. Osobiście mogę polecić Pana Mariusza i Oskara – jazdy z nimi to czysta przyjemność i skarbnica wiedzy o szlifowaniu techniki. Wielkie dzięki i do zobaczenia na drodze! 😀

  Daria Grabowska Avatar Daria Grabowska
  4 June 2019
 • positive review  Wszystko perfekcyjne i jasne do zrozumienia.

  Gabriel Musztyfaga Avatar Gabriel Musztyfaga
  22 June 2020

  positive review  Świetna szkoła i instruktorzy! 😀

  Ala Czarnecka Avatar Ala Czarnecka
  30 August 2018

  positive review  Świetna szkoła jazdy i same miłe wspomnienia! ? Dziękuję wszystkim instruktorom za dobre przygotowanie do egzaminu i oczywiście dalszej jazdy ? Pozdrawiam cieplutko ?

  Julia Łukaszewicz Avatar Julia Łukaszewicz
  28 November 2019
Scroll Up