OPINIE O NAS

Tysiące zadowolonych kursantów nie może się mylić!

PRAWO JAZDY JEST DLA KAŻDEGO!

Być może masz wątpliwości. Sądzisz, że prawo jazdy nie jest dla Ciebie, a prowadzenie auta jest zbyt trudne. Nasze pytanie brzmi... Dlaczego tak myślisz? Wielu naszych kursantów współdzieliło Twoje wątpliwości, a później stało się świetnymi kierowcami. Prowadzenie auta jest bardzo proste. Pierwszy krok jest najtrudniejszy. Postaw go z nami! Czas zmienić swoje przekonania i wejść na nowy poziom wolności!

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE ODPOWIEMY!

Z nami szkolenie to czysta przyjemność!

SETKI POZYTYWNYCH OPINI

Dołącz do naszych zadowolonych kursantów już dziś!

 • positive review  Polecam Agent . Profesjonalne podejście do kursanta . Pozdrawiam całą ekipę a zwłaszcza Panią Iwonę i Pana Oskara !

  Marcin Modrzejewski Avatar Marcin Modrzejewski
  13 November 2019

  positive review  Rewelacyjna szkoła.Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Agenta za wsparcie????.Szczególne podziękowania dla Instruktora KUBY za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu oraz za wyrozumiałość podczas kursu????.Chciałabym również podziękować Instruktorowi Oskarowi????. Polecam gorąco ????.

  Karolina Klukiewicz Avatar Karolina Klukiewicz
  2 August 2019

  positive review  Profesjonalna szkoła. Cierpliwi instruktorzy. Gorąco polecam.

  Mariusz Gabinek Avatar Mariusz Gabinek
  19 December 2018
 • 5 star review  Egzamin zdany !!! Kuba bardzo Ci dziękuję !!!

  Justyna Stysia Avatar Justyna Stysia
  26 October 2016

  positive review  Bardzo miła obsługa, dobrze przekazywane informacje. Zdane za pierwszym!! Dziękuję Oskar!!

  Sebastian Kubicki Avatar Sebastian Kubicki
  11 May 2019

  positive review  Bardzo polecam! Super podejście, super nauka i najlepsi instruktorzy! Dziękuje Kubie i Oskarowi za świetne przygotowanie i super atmosferę podczas nauki!????????

  Natalia Fijałkowska Avatar Natalia Fijałkowska
  12 October 2018
 • 5 star review  Zdane za pierwszym razem!!. Instruktor Kuba z mega cierpliwością i profesjonalizmem. Wielkie zaangażowanie w chęć nauki kursanta. Nauka z nim bez stresu. DZIĘKI KUBA !!!

  Kasiu La Avatar Kasiu La
  27 April 2017

  positive review  Bardzo Polecam ! Znam osobiście prawie cały zespół, pozostaje w stałym kontakcie, dziękuje i pozdrawiam 🙂

  Jacek Cwierzyk Avatar Jacek Cwierzyk
  24 February 2019

  positive review  Świetna szkoła jazdy i same miłe wspomnienia! ???? Dziękuję wszystkim instruktorom za dobre przygotowanie do egzaminu i oczywiście dalszej jazdy ???? Pozdrawiam cieplutko ????

  Julia Łukaszewicz Avatar Julia Łukaszewicz
  28 November 2019
 • positive review  Szkolenie z Wami to była czysta przyjemność ???? !!!! Na dzień dobry Pani Iza…..sympatyczna, miła i uśmiechnięta osoba. Cierpliwie, rzeczowo przedstawiła zasady kursu, a w trakcie jego trwania, pomagała dopasować terminy kolejnych lekcji wg naszych potrzeb oraz dbała abyśmy o nich nie zapomnieli. Dziękuje Pani Izo! ???? Sala wykładowa na miejscu. Część teoretyczna trwała pięć dni i była prowadzona przez przesympatycznego instruktora Oskara (o Nim więcej poniżej????). …informację były przekazane w ciekawy sposób, konkretnie, czasem zabawnie, na pewno nie było nudno. Dziękuję instruktorom: Oskarowi, Mariuszowi i Kubie za wielką cierpliwość, instrukcję, porady, miłą atmosferę i zero stresu!!!!???? Jednak szczególne podziękowania kieruję w stronę Oskara – Najlepszy Instruktor na świecie!!!!???????????????????? Niesamowicie pozytywny człowiek, nieziemsko cierpliwy, spokojny, nie krzyczy???? tylko powoduje, że się rozluźniasz i uśmiechasz dzięki czemu łatwiej przyswajasz wszelkie instrukcje i rady!!!! Dziękuje Oskar za pomoc w przełamaniu strachu????, za motywację i zachętę do pracy, za budowanie wiary we własne możliwości, za dobre słowo, za pomoc w walce ze stresem i za to Twoje „spokojnie”…nigdy nie zapomnę!!!!???? Cieszę się, że wybrałam szkołę „AGENT”. Wszystkim, którzy się wahają z czystym sumieniem, szczerze polecam!!!! Jeszcze bym sobie pojeździła z Wami na ale cóż…niestety ZDAŁAM!!!! Dziękuję i życzę całej ekipie AGENTA dalszych sukcesów i wszystkiego dobrego!!!!???? „Szybka Ola”????

  Aleksandra Żabówka Avatar Aleksandra Żabówka
  18 July 2019

  5 star review  Serdecznie polecam. Miła atmosfera, dobrze przekazana wiedza, świetne przygotowanie do egzaminu. 🙂

  Kamil Oblej Avatar Kamil Oblej
  21 October 2015

  5 star review  Polecam z całego serca! Jeśli Kuba poradził sobie z moją ciężką osóbką to poradzi sobie z każdym � wszystko sprawnie i konkretnie �

  Kasia Werberg Avatar Kasia Werberg
  12 May 2017
 • 5 star review  Super szkoła, pełen profesjonalizm i dbałość o klienta polecam

  Ilona Jurczenko Avatar Ilona Jurczenko
  31 January 2014

  positive review  Do Agenta trafiłam z polecenia znajomych i to był najlepszy wybór! ???? Podejście w biurze jest bardzo profesjonalne. Pani Iza zawsze pomoże i znajdzie najbardziej dogodny termin. Instruktorzy świetnie przygotowują do egzaminu, dają mnóstwo cennych wskazówek, są przemili i niesamowicie cierpliwi. Szczególnie dziękuje Iwonie za mega wsparcie mentalne przed egzaminem i podczas jazdy. Szczerze polecam tę szkołę

  Magdalena Malona Avatar Magdalena Malona
  8 March 2020

  positive review  Jakość nauki i podejście instruktorów na najwyższym poziomie 🙂 Polecam

  Krzysztof Stiller Avatar Krzysztof Stiller
  20 May 2019
 • positive review  Świetna szkoła jazdy, znakomici instruktorzy, dobre przygotowanie do egzaminu. Polecam

  Maciej Kuźmicz Avatar Maciej Kuźmicz
  9 August 2019

  positive review  Super miejsce, wspaniali ludzie. Wpadajcie, a nauka jazdy to będzie czysta przyjemność… No i kawkę dostaniecie ????????????. A po zadanym egzaminie to już tylko ✈️✈️✈️

  Luka Michalski Avatar Luka Michalski
  31 October 2019

  5 star review  Szczere podziękowania dla szkoły nauki jazdy Agent. Fantastyczna atmosfera godna polecenia szkoła. Instruktorzy sympatyczni z uśmiechem na twarzy zawsze chętni i pomocni. Szczególne podziękowania dla instruktora Kuby � super!!! ��� dzięki za zdany egzamin!!

  Jula Bilan Avatar Jula Bilan
  10 July 2017
 • 5 star review  Bardzo dziekuję Kubie za świetne przygotowanie do egzaminu (zdany za pierwszym�) oraz całemu zespołowi Agent. Przyjazna atmosfera, zero stresu, świetne przygotowania do egzaminu. Polecam w 100%.

  Kacper Kawał Avatar Kacper Kawał
  1 May 2018

  5 star review  Świetny instruktor, bardo miły personel i bardzo dobre podejście do kursanta. Polecam

  Martyna Dominik Avatar Martyna Dominik
  24 March 2018

  5 star review  Osobiście się szkoliłem w Agencie. Dlatego dzisiaj wracam z rezultatem „pozytywnym”. Szybko ,profesjonalnie i sprawnie. Serdecznie polecam szkołe i instruktora Kubę o_o !

  Rafał Fryzowski Avatar Rafał Fryzowski
  27 October 2015
 • 5 star review  �POLECAM!! POLECAM!! ???? Najlepsza szkoła jazdy.! Instruktorzy o anielskich nerwach profesjonalnie przekazują wiedzę. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem � Kuba ��

  Joanna Rydecka Szkudlarek Avatar Joanna Rydecka Szkudlarek
  24 November 2016

  5 star review  Dziękuję ze muj egzamin w ostatniom sobotę był zdany pozytywnie przez wielką pomoc Kuby 😀 Instruktorzy mają indywidualne podejście do kursanta, polecam <3

  Suru Fox Avatar Suru Fox
  8 June 2017

  5 star review  Świetna szkoła i instruktorzy! 😀

  Ala Czarnecka Avatar Ala Czarnecka
  30 August 2018
 • positive review  Brakuje słów,by opisać co czułam otrzymując wynik pozytywny z egzaminu praktycznego????Moja przygoda z prawem jazdy zakończyła się sukcesem za co bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Panu Oskarowi.Dziękuję za każde dobre słowo „spokojnie” , świetne porady,owocną naukę,profesjonalną wiedzę i co najwazniejsze zaangażowanie w każdą godzinę jazdy.Życzę każdemu takiego wspaniałego instruktora????.Chciałabym również podziękować Instruktorce Pani Iwonie za wsparcie i cenne rady????Pani Izie za promienny uśmiech i pomoc w ustalaniu dogodnych dla nas godzin jazdy????Polecam Słubickie Centrum Nauki Jazdy Agent !.????????????

  Iwona Martens Avatar Iwona Martens
  20 August 2019

  positive review  Bardzo polecam tę szkołę! Bardzo mili, cierpliwi i zawsze uśmiechnięci instruktorzy. Zawsze miła atmosfera w biurze jak i w samochodzie. Najlepsze miejsce do nauki jazdy. Jak wybierać szkołę nauki jazdy to tylko tą!! ????????

  Patrycja Wewiórska Avatar Patrycja Wewiórska
  19 December 2019

  positive review  Serdecznie polecam!!! Najlepsi instruktorzy z odpowiednim podejściem!!!

  Paulina Mieczkowska Avatar Paulina Mieczkowska
  15 November 2019
 • positive review  Najlepsza szkoła! Instruktorzy wspaniali, cierpliwi, Iwonka cudowna kobietka❤️❤️ Wyjazdy do Gorzowa będę na pewno miło wspominać.

  Patrycja Błaszczyńska Avatar Patrycja Błaszczyńska
  4 December 2019

  positive review  Naprawdę polecam gorąco????. Zostałem potraktowany profesjonalnie przez całą ekipę i chętnie przystąpiłem do kursu prawa jazdy. Dziękuję za pomoc całej ekipie ,oraz każdemu z osobna ,ponieważ bez was nie zdałbym prawa jazdy. Jesteście świetni w tym co robicie i naprawdę, jeżeli będę miał okazję zdawać prawo jazdy na motocykl ,to tylko u was????. Pozdrawiam gorąco z Gniezna i życzę wam wszystkiego najlepszego.

  Jarosław Mrożek Avatar Jarosław Mrożek
  27 January 2020

  negative review  reine Verarsche, keine Infos, keiner erreichbar.. wechseln die Inhaber!

  Chris Simon Avatar Chris Simon
  29 April 2020
Scroll Up