Być może zastanawiasz się jak przebiega szkolenie na prawo jazdy.
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniższy schemat.

Krok pierwszy
W pierwszym kroku przede wszystkim należy się z nami skontaktować lub odwiedzić nasze biuro AGENTA przy ulicy Plac Wolności 9b (pl.), 69-100 Słubice. Później już wszystko pójdzie z górki. 🙂 Na początku wskażemy Ci lekarza medycyny pracy, który wykona niezbędne badania do orzeczenia lekarskiego. Następnie będą potrzebne zdjęcia do Twojego przyszłego prawa jazdy oraz ksero dowodu osobistego lub paszportu. Po uzupełnieniu formalności zgłosisz się do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym i wypełnisz wniosek na podstawie tych dokumentów, a Pani Magda lub Pani Malwina utworzy Twój Profil Kandydata na Kierowcę, tzw. PKK. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy – możemy wspólnie wypełnić wniosek w biurze. Nawet jeżeli nie będziesz miał czasu na formalności, pamiętaj, JESTEŚMY TU DLA CIEBIE i pomożemy od "A" do "Z".
Krok drugi
Po wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę wracasz do nas by zapisać się na szkolenie. W biurze będzie zawsze czekała na ciebie uśmiechnięta Pani Iza. Z nami ustalasz szczegóły kursu. Właśnie wtedy otrzymasz materiały szkoleniowe, z którymi powinieneś się mocno zaprzyjaźnić. 🙂 Bardzo fajna książka, dzięki której poznasz przepisy ruchu drogowego. Jest to niezbędnik każdego kierowcy, dlatego trzeba go dobrze poznać. Twoje przyszłe bezpieczeństwo i sukces na egzaminie to nasz priorytet. W siedzibie AGENTA znajduje się bogato wyposażona sala wykładowa. Szkolenie rozpoczniesz od uczęszczania na wykłady.
Krok trzeci
Rozpoczynamy szkolenie teoretyczne, dzięki któremu zrozumiesz przepisy ruchu drogowego. Szkolenie odbywa się codziennie. Startujemy o godzinie 17;00. Chyba, że grupa ustali inaczej. Staramy się być bardzo elastyczni. Zawsze dostosujemy się do Waszych potrzeb. Wykłady prowadzi Iwona. Stawiamy na konkrety. Bez lania wody. Właśnie wtedy zacznij zadawać pytania. Aktywny udział w szkoleniu pomoże Ci szybciej zrozumieć ruch drogowy. Przepisów nie ucz się jednak na pamięć. W sposób logiczny i intuicyjny wytłumaczymy wszystkie niuanse. To takie proste.
Krok czwarty
Czas na szkolenie praktyczne, które pozwoli Ci usystematyzować zdobytą wiedzę. Już po 5 jazdach możesz być przygotowany do szkolenia docelowego w Gorzowie! Poznasz anatomię auta. Nauczysz się ruszać. Przysposobisz właściwe techniki kierowania. Pojedziesz na plac manewrowy, wzniesienie. Jak już poczujesz się bezpiecznie, to ze Słubickiej Strefy Ekonomicznej wyruszymy na miasto. Wszystko odbywa się w Twoim tempie. Pamiętaj, że w AGENCIE każdego kursanta traktujemy indywidualnie. Również godziny szkoleń dopasujemy do Twojego grafiku pracy. Do Gorzowa wyruszamy o godz. 6:00, jak i po 15:00 (w okresie zimowym pory mogą ulec zmianie).
Krok piąty
Na szkolenie do Gorzowa zawsze dobieramy dwóch kursantów. Wyjątkami stanowią sytuacje, gdy ktoś ma w danym terminie egzamin, wówczas pomagamy mu tam dotrzeć. Każdy kursant ma do wykorzystania po 3 godziny szkoleniowe. Przykładowo, jeżeli wyjazd jest o godz. 8:00, to powrót przypada na godz. 14:00. Przed wyjazdem do Gorzowa ćwiczysz łuk na naszym placu manewrowym. Dzięki unikalnemu SYSTEMOWI SZKOLENIOWEMU, jaki stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie, kurs nauki jazdy jest zawsze efektywny i spójny. Dzięki temu, nawet przy zmianie instruktora, będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Umożliwiamy ćwiczenia różnymi autami. Tylko u nas masz możliwość przejść dodatkowe szkolenie na TALERZU STEWARTA. Godziny wyjazdów zawsze dostosujemy do Twoich potrzeb.
Krok szósty
Egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny jest koniecznością. Dzięki niemu zweryfikujesz swoją gotowość i poczujesz się jak na egzaminie właściwym. Później łatwiej poradzisz sobie z emocjami. Po twoim sukcesie ponownie wybierzesz się do Starostwa w celu uiszczenia opłaty za Twoje prawo jazdy. Po tygodniu odbierasz swój wymarzony dokument i zaczynasz samodzielnie jeździć. Gratulujemy!

PRAWO JAZDY JEST DLA KAŻDEGO

Być może masz wątpliwości. Sądzisz, że prawo jazdy nie jest dla Ciebie, a prowadzenie auta jest zbyt trudne. Nasze pytanie brzmi... Dlaczego tak myślisz? Wielu naszych kursantów współdzieliło Twoje wątpliwości, a później stało się świetnymi kierowcami. Prowadzenie auta jest bardzo proste. Pierwszy krok jest najtrudniejszy. Postaw go z nami! Czas zmienić swoje przekonania i wejść na nowy poziom wolności!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
0
nauki i szkoleń
0
Zadowolenia

Najbliższe szkolenia

Najbliższe szkolenie 19.03.2020
Biuro AGENT
Kolejne szkolenie 16.04.2020
Biuro AGENT
Następne szkolenie 14.05.2020
Biuro AGENT
CHCĘ ZOSTAĆ KIEROWCĄ!

Cennik

Jednorazowa inwestycja - satysfakcja na całe życie
Szkolenie kat A, A2
wiatr we włosach
1999
  • 30 godzin teorii
  • 20 godzin praktyki
  • możliwa płatność w ratach
Doskonalenie techniki jazdy
Rozwijaj się jako kierowca
120 /1h
  • Szkolenie na Trolejach
  • Talerz Stewarta
  • Próba sir Lancelota
Szkolenie kat B
Niesamowite wrażenia
1999
  • 30 godzin teorii
  • 30 godzin praktyki
  • możliwa płatność w ratach
Szkolenie kat A, A2
dodatkowa godzina jazdy
95
Pakiety kategoria A lub A2 + B
Oszczędzasz 200 zł
3997
Szkolenie kat B
dodatkowa godzina jazdy
70
Tak, chcę zostać kursantem Agenta
Masz pytania?